Jak otworzyć gabinet stomatologiczny, nie będąc lekarzem?

Published Dec 2, 2022 
Dziś, w dobie pandemii, gabinety stomatologiczne powinny zaopatrzyć się w większą ilość turbin stomatologicznych, kątnic stomatologicznych i innych instrumentów czy narzędzi. Powszechnie stosowana praktyka czyli dezynfekowanie tylko chusteczkami do dezynfekcji narzędzi rotacyjnych typu turbina stomatologiczna czy kątnica jest niewystarczająca w dobie pandemii, a wręcz ryzykowana.


Sprzęty i akcesoria w gabinecie stomatologicznym muszą posiadać wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty. Co zatem powinno znaleźć się w wyposażeniu gabinetu stomatologicznego? Zobacz naszą ofertę: produkty stomatologiczne
Jak założyć gabinet sprzęt stomatologiczny i dobrze na tym zarobić? Z tego tekstu dowiecie się, jak powinno wyglądać otwarcie takiego biznesu krok po kroku. Jakie powinno być wyposażenie gabinetu stomatologicznego i jakie wymogi trzeba spełnić, aby móc prowadzić klinikę? Potrzebne informacje prezentujemy poniżej.


Jak otworzyć gabinet stomatologiczny, nie będąc lekarzem?
Kolejną kwestią będzie wyjaśnienie popularnych wątpliwości związanych z otwarciem własnego gabinetu stomatologicznego. Aby go założyć, nie musicie posiadać medycznego wykształcenia. (kamera wewnątrzustna)


Wyposażenie gabinetu stomatologicznego to z pewnością nie lada inwestycja. Jednakże wspomniane wcześniej narzędzia to tylko początek wyposażenia gabinetu. Niezbędne są także wszelkiej maści wypełnienia, leki, podstawowe środki higieny, akcesoria, pojemniki, worki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki której wyposażenie gabinetu stomatologicznego będzie o wiele prostsze.

News

Advertisement